ROCZNIK 2005 BĘDZIE ROZGRYWAŁ W TYM ROKU JESZCZE TURNIEJE
KALENDARZ W ROZWINIĘCIU....
E 2 | ORLIK | U - 10 | 2005 | |||||
TERMIN | GOSPODARZ | UCZESTNICY TURNIEJU | ||||||
06/07.09 | MSPN RADOMIAK | JUNIOR RADOM | LIDER LIPSKO | POLONIA IŁŻA | KS POTWORÓW | a | ||
ORLIK I RADOM | BROŃ III RADOM | ORLIK II RADOM | AS I RADOMIAK | MAZOWSZE GRÓJEC | ||||
JASTRZĄB GŁOWACZÓW | LEGION RADOM | UKS LIPIE | ORONKA OROŃSKO | AS II RADOMIAK | ||||
ENERGIA KOZIENICE | MŁODZIK RADOM | BROŃ I RADOM | BROŃ II RADOM | CENTRUM RADOM | ||||
ZWOLENIANKA ZWOLEŃ | RUDA WIELKA | BENIAMINEK RADOM | PILICA BIAŁOBRZEGI | AP SZYDŁOWIEC | ||||
TERMIN | GOSPODARZ TURNIEJU | UCZESTNICY TURNIEJU | ||||||
20/21.09 | BROŃ III RADOM | JASTRZĄB GŁOWACZÓW | ORONKA OROŃSKO | LIDER LIPSKO | AS I RADOMIAK | |||
UKS LIPIE | BROŃ I RADOM | BROŃ II RADOM | POLONIA IŁŻA | ENERGIA KOZIENICE | ||||
JUNIOR RADOM | MSPN RADOMIAK | MŁODZIK RADOM | BENIAMINEK RADOM | ZWOLENIANKA ZWOLEŃ | ||||
KS POTWORÓW | PILICA BIAŁOBRZEGI | LUKS RUDA WIELKA | AP SZYDŁOWIEC | CENTRUM RADOM | ||||
MAZOWSZE GRÓJEC | LEGION RADOM | ORLIK I RADOM | ORLIK II RADOM | AS II RADOMIAK | ||||
TERMIN | GOSPODARZ TURNIEJU | UCZESTNICY TURNIEJU | ||||||
27/28.09 | LIDER LIPSKO | ZWOLENIANKA ZWOLEŃ | JUNIOR RADOM | LUKS RUDA WIELKA | AP SZYDŁOWIEC | |||
POLONIA IŁŻA | BROŃ III RADOM | MSPN RADOMIAK | KS POTWORÓW | CENTRUM RADOM | ||||
LEGION RADOM | JASTRZĄB GŁOWACZÓW | BROŃ II RADOM | PILICA BIAŁOBRZEGI | BROŃ I RADOM | ||||
AS I RADOMIAK | UKS LIPIE | ORONKA OROŃSKO | AS II RADOMIAK | ENERGIA KOZIENICE | ||||
ORLIK II RADOM | MAZOWSZE GRÓJEC | ORLIK I RADOM | MŁODZIK RADOM | BENIAMINEK RADOM | ||||
TERMIN | GOSPODARZ TURNIEJU | UCZESTNICY TURNIEJU | ||||||
11/12.10 | MŁODZIK RADOM | JUNIOR RADOM | MAZOWSZE GRÓJEC | UKS LIPIE | BROŃ III RADOM | |||
LUKS RUDA WIELKA | POLONIA IŁŻA | AP SZYDŁOWIEC | ORONKA OROŃSKO | ENERGIA KOZIENICE | ||||
BROŃ II RADOM | LIDER LIPSKO | MSPN RADOMIAK | BRON I RADOM | BENIAMINEK RADOM | ||||
PILICA BIAŁOBRZEGI | JASTRZĄB GŁOWACZÓW | ZWOLENIANKA ZWOLEŃ | KS POTWORÓW | LEGION RADOM | ||||
AS II RADOMIAK | AS I RADOMIAK | ORLIK II RADOM | ORLIK I RADOM | CENTRUM RADOM | ||||
TERMIN | GOSPODARZ TURNIEJU | UCZESTNICY TURNIEJU | ||||||
25/26.10 | BROŃ I RADOM | MŁODZIK RADOM | BROŃ II RADOM | POLONIA IŁŻA | LEGION RADOM | |||
BENIAMINEK RADOM | ZWOLENIANKA ZWOLEŃ | ENERGIA KOZIENICE | PILICA BIAŁOBRZEGI | AS II RADOMIAK | ||||
ORONKA OROŃSKO | AS I RADOMIAK | BROŃ III RADOM | JASTRZĄB GŁOWACZÓW | MAZOWSZE GRÓJEC | ||||
CENTRUM RADOM | UKS LIPIE | LIDER LIPSKO | ORLIK I RADOM | ORLIK II RADOM | ||||
AP SZYDŁOWIEC | LUKS RUDA WIELKA | MSPN RADOMIAK | KS POTWORÓW | JUNIOR RADOM |
|
Młodzicy » Liga Okręgowa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 1 | ||||||||||||
|
dzisiaj: 19, wczoraj: 24
ogółem: 479 066
statystyki szczegółowe